پاره شدن ملحفه های یکبار مصرف باعث مرگ یک نوزاد در اتاق عمل شد

تولید کنندگان ملحفه های یکبار مصرف را به صورت تکی و رول تولید می کنند. در حالت اول، آنها در دسته های 5 تا 50 واحدی بسته بندی می شوند. ورق های نورد شده اغلب دارای لبه سوراخ شده هستند.

اگر موسسه تردد بیماران یا مراجعین زیادی داشته باشد، استفاده از ورق بدون خط پارگی مقرون به صرفه تر خواهد بود. این به شما این امکان را می دهد که دقیقاً به همان اندازه که نیاز دارید از مواد استفاده کنید.

علاوه بر ویژگی های کاربردی، رنگ ها نیز وجود دارد. ورق ها می توانند سفید، شفاف یا رنگ شده باشند. و همچنین رنگ، اندازه دارای تنوع زیادی است، اما طول استاندارد 200 سانتی متر است، عرض با توجه به هدف استفاده انتخاب می شود.

با وجود هنجارهای تعیین شده طول، ورق هایی با طول های کوتاه تر یا طولانی تر را می توان در بازار تجهیزات پزشکی یافت.

محلفه

این ورقه ها زمانی استفاده می شوند که نیاز به جذب مایعات بیولوژیکی آزاد شده توسط بدن انسان وجود داشته باشد. جذب خوب به دلیل ترکیب ورق ها حاصل می شود.

به عنوان یک قاعده، ورق ها از یک ماده سه لایه تشکیل شده اند: لایه بالایی از مواد نبافته ای ساخته شده است که لمس آن دلپذیر است، لایه زیرین از ماده ای ساخته شده است که اجازه عبور رطوبت را نمی دهد و لایه میانی از خمیر کرکی ساخته شده است که کاملاً هر مایعی را جذب می کند و آنها را در ساختار مواد می بندد.

مواد چند لایه به ورق ها اجازه می دهد تا چندین لیتر رطوبت را جذب کنند. از پوست انسان در برابر ترشحات و رطوبت محافظت می کند و از ایجاد زخم بستر و ایجاد باکتری در سطح ملحفه جلوگیری می کند.

این ملحفه ها برای محافظت از تشک، مبلمان در برابر نفوذ مایعات بیولوژیکی و آلودگی طراحی شده اند. این ورق ها از ماده ای ساخته شده اند که اجازه عبور رطوبت را نمی دهد، بنابراین به آنها ضد آب نیز می گویند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.